Mentorluk

Yeni bir şeyler denemek istediğimizde, bilmediklerimizi keşfe çıktığımızda, yolumuzu ararken bazen birine sormak isteriz. Yanımızda bir kolaylaştırıcı olsun isteriz.

Bu noktada kendi yolculuğunuzda yolun neresi olduğunu söylemek için değil ama seçtiğiniz yolda ilerlemenize, gücünüzü toplamanıza, odaklanmanıza ve böylelikle hedeflediğiniz yere ulaşmanıza dahası tüm bu yolculuktan, süreçten zevk almanıza yardımcı olmak için ben buradayım.

Sitede yazdığım tüm başlıklarda dahası yardımcı olabileceğimi düşündüğünüz herhangi bir konuda, fikir sormak, danışmak için çekinmeden bana ulaşabilirsiniz.

Elimden geleni yapmaya çalışırım. Etrafımdaki bilenleri yardıma çağırırım.


İletişim

Instagram & Twitter: zeynepyilmazorg


Paylaştıkça daha iyiye, beraberce.

4 Comments Kendi yorumunu ekle

 1. Anonim dedi ki:

  Merhaba , her insanın çözüm bulamadığı , kararsız kaldığı ya da hiçbir şey olmasa bile kendini umutsuz ,karamsar hissettiği durumlar olmuştur. Birkaç kere Zeynep hanımla yüz yüze görüşme fırsatım oldu. Her seferinde olaya farkındalık katarak ve olumlu bakış açısı kazandırarak benim iyi hissetmemi sağladı. Bana kazandırdıkları adına kendisine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum

  Beğen

  1. Zeynep Yılmaz dedi ki:

   Çok teşekkür ederim. Çok mutlu olduğumu tahmin edebilirsin 🙂 Biraz bile hafifletebildiysem, bir başka acıdan bakabildiysem ne mutlu bana!

   Sevgilerle,

   Zeynep Yılmaz

   http://www.zeynepyilmaz.org

   ________________________________

   Beğen

   1. Filiz dedi ki:

    Hayat paylaşmaktır deriz ama çoğu kez anlatmaya çekiniriz. En yakınınızda bir yerdedir dermaniniz da bir gün bir bahaneyle kesişiverir yollarınız. Iyi ki tanıdim dedigim huzurlu kisilik. Guzel paylasimlarin ve yardimseverligin için çok teşekkürler…

    Liked by 1 kişi

 2. Zeynep ÇELİK dedi ki:

  Ben seninle ne kadar çok paylaştım ve ne kadar mutlu oldum, rahatladım. Bazen kayıp bir sandal gibiydim.Kendimi aradığım zamanlar o kadar çoktu ki ve bazen hala öyleyim. Sormaya,sorgulamaya gönül vermiş gibiyim. O anlarda bir mesajla senin yoluna çıkarım sen de beni aydınlatır, bana yol gösterirsin.Mesaj bana ve sana yetmez,oturur kahve eşliğinde paylaşırız.Toplumsal duyarlılığın, bireysel duyarlılığın o kadar yüksek ki.. Zamanımızda sen ve senin gibiler iyi ki var. Azınlık tarafındayız ve bu tarafta olmak, bu tarafta olmanın neden olduğu kırgınlıklar, üzüntüler, sevinçler ve tüm duygular; bir umut adı altında devleşiyor bizim için. Sahip olduğumuz en özel duygular umut etmek, empati kurmak,özgürlüğe yol almak, içimizden geleni yaşamaya gayret ederken kendimizi bulma:Açıkçası sen bu noktada iyi bir destekçisin. Sen, tanıdığım için mutluyum Zeynepp:):):) Hepimizin yolu güzelliklere çıksın, bir yerlerde kesiştiğimiz anlar çoğalsın, ortak olup, yoldaş olalım…Ben de bir Zeyno’yum.Yaşasın Zeynep dayanışması:)

  Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s