Hakkımda

Kendimi en çok sosyal girişimci olarak tanımlamayı seviyorum.

Ama buna tekrar gelmeden önce eğitimimden ve iş tecrübelerimden bahsedeyim:

Gıda mühendisliğinde lisans eğitimi aldım. Tarım ekonomisi (kırsal kalkınma) alanında yüksek lisans derslerimi tamamladım, henüz bitmeyen bir tezim var.

İlk iş tecrübem olan Kalkınma Ajansı hangi alanda çalışmak istediğimi anladığım yer oldu. Nasıl kalkınabiliriz, nasıl daha gelişmiş bir ülke olabiliriz sorusuna verdiğimiz yanıtları – potansiyelimizi harekete geçirmek, gelişmişlik farklarını azaltmak, farkındalığı artırmak, girişimciliği özendirmek – bir yaşam şekline dönüştürmeyi amaçladım.

Bu amaçla Daha İyi Bir Ben‘i potansiyelimizi uyandıracak, farkındalığımızı artıracak ve böylelikle hayatlarımızın daha konforlu olmasına katkı sağlayacak bir paylaşım platformu olarak tasarladım.

Bunun için iyi hissetme, şiddetsiz iletişim, birlikte yaşayabilme, eleştirel düşünebilme, akılcı kararlar verebilme, problem çözebilme, kişisel kapasitenin keşfi ve gelişimi, sağlıklı ve akılcı tüketim alışkanlıkları üstüne yazıyorum ve ayrıca eğitim ve danışmanlık veriyorum.

Dahası bu konuların üstüne konuşabileceğim davetleri memnuniyetle kabul ediyorum. Hatta ufak bir grup olabildiğimiz her defasında atölye (birlikte düşünme) çalışmaları yapmaya bayılıyorum.

Böylelikle ilham vermeyi ve sizlerden de ilham almayı umuyorum.

Kendimi daha iyi nasıl anlatabilirim sorusuna cevabım değerlerimde yatıyor.

Eğitimim, iş tecrübelerim ve yetkinliklerim ile ilgili ayrıntıları Linkedin profilimde bulabilirsiniz.

Benimle iletişime geçmek isterseniz lütfen tıklayın.